22 Eylül 2018 Cumartesi

Diyet Listesi Ender Saraç 1 Haftalık Zayıflama Diyeti 5 Kilo Zayıflayın

 
 

Diyet Listesi Ender Saraç 1 Haftalık Zayıflama Diyeti 5 Kilo Zayıflayın

Diyet Listesi Ender Saraç 1 Haftalık Zayıflama Diyeti 5 Kilo Zayıflayın
 
Hurma Diyeti İle Haftada 7 Kilo Verin Diyet Listesi
 
Hurma diyeti hem göbek eriten hem de kilo verdiren bir diyettir.  Hurma diyeti ayrıca Diyetisyen Ender Saraç’ın da önerdiği bir diyettir. Hurma bir hafta boyunca uygulanabilir. Her öğünde 7 adet hurma ve bir kase light yoğurt olmak üzere günde toplam 21 adet hurma ve 3 kase light yoğurt tüketilmesi gerekir. Hurma yoğurt diyetini yaparken gün boyu bol su içerek diyetin etkinliğini artırabilirsiniz. Hurma diyeti yapmadan önce ertesi gün tüketeceğiniz 21 adet hurmayı bıçakla ortadan ikiye kesip suda bekletmeniz iyi olur, suda bekletilen hurmanın laksatif yani bağırsak yumuşatıcı, ishal yapıcı etkisi artıyor. Böylece tok tutma özelliği bir kaç katına çıkıyor.
 
 
Sabah Kahvaltısı: 1 kase light yağsız yoğurt ve 7 adet hurma
 
Öğlen Yemeği: 1 kase light yağsız yoğurt ve 7 adet hurma
 
Akşam Yemeği: 1 kase light yağsız yoğurt ve 7 adet hurma
 
Hurma Diyet Listesinin Uygulanışı Hakkında Önemli Notlar
 
  1. Hurma diyeti boyunca günde toplam yalnızca 21 adet kadar hurma tüketme hakkınız vardır.
  2. Diyet listesinde yer alan yoğurt kalsiyum oranı yüksek bir besin olduğundan, diyet yaparken kemiklerinizi koruyup, erimesini önleyecektir.
  3. Bu diyet boyunca her öğünümüzde yalnızca 7 tane hurma ve 1 kase de yağsız yoğurt yeme hakkımız olacak. Bunun dışında yemek yemek yasaktır.
 
Hurma Diyet Listesinin Uygulanışı Hakkında Önemli Notlar
 
  1. 7 gün uygulayabileceğiniz bu diyet programı sayesinde metabolizma hızınıza bağlı olarak 5 ila 7 kilo arası kilo verebilirsiniz.
  2. Bu diyet sırasında günde 10-12 su bardağı su içmeye özen göstermelidir.
  3. Şekersiz yeşil çay veya çeşitli bitki, meyve çayları da bu diyeti yaparken şekersiz olarak, aşırıya kaçmamak şartı ile tüketilebilir.
  4. Hurmanın tok tutucu olması ve içinde bulunan vitaminle mineraller sayesinde enerji kaybı, halsizlik sorunları gibi sağlık sorunları yaşamazsınız. Aksine hurma ve yoğurdun içinde bu besin değerleri sayesinde kendinizi oldukça dinç hissedebilirsiniz.
 
http://m.mavikadin.com/diyet-listesi-ender-sarac-1-haftalik-zayiflama-diyeti-5-kilo-zayiflayin


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder