27 Haziran 2014 Cuma

İlahi Ahlak

İlahi AhlakEy mübarek millet... Gördüklerimin anlamlarından sezdiğim acı bir gelecek yaklaşıyor deyip duruyorum burada bir kaç yıldır. O acı zamanın ayak sesleri çok yaklaştı...

Yıllar geçmeyecek ve sanki patladı patlayacak. Kadere fetva verdiriyoruz çünkü müslüman olduğumuz halde müşrik davranıyoruz ve kitlelerin kalbinden şirki kaldırma imkanı tükeniyor. Anlatılamıyor.

Dini gruplar da kendilerini masum sanıyorlar. Küfürleşmeler, şehvet, kul hakkı, haram, Allah'ın men ettiği ne varsa iyiliğin yayılma hızından kat kat hızlı çoğalıyor.

1 Ocak günü yayınladığım bir uyarıyı tekrar yayınlıyorum. Dilerim ki bir kaç kişi daha durumunu düzeltir de kurtuluş yoluna girer.

----------------------------------
https://www.facebook.com/drmuhammedbozdag/posts/630698580326872
------------------------


Yaklaşan felaketten kurtuluşun tek çaresi ilahi ahlaktır.

Anlatacaklarımı okumadan önce şu ayet üzerinde düşünelim: “Onlardan önce nice nesilleri helâk ettiğimizi görmediler mi? Yeryüzünde size vermediğimiz imkân ve iktidarı onlara verdik. Onlara bol bol yağmur yağdırdık. Topraklarından nehirler akıttık. Sonra da günahları sebebiyle onları helâk ettik ve arkalarından başka bir nesil var ettik.” (En’am 6)

Konuya gelelim: 2011 yılının İstanbul Tüyap fuarında geziniyordum. Bir kadın yazarın kitabı için yılan gibi uzayıp kıvrılmış imza sırasında yüzlerce genci izledim. Geleceğimizi omuzlamaya hazırlanan gençliğimizin öylesine çılgınca imzası peşinde saatlerce beklemeye iştiyak duyduğu kitabı merak ettim. Yayıncım o kitaptan bir tane alıp incelemem için çantama koydu.

Ertesi gün Ankara’ya dönünce, terasımda oturup söz konusu romanın ortasından rasgele bir bölüm okuyayım dedim. Birkaç sayfa sonra kan dondurucu bir sahne çıktı karıma. Yazar kadın, orta yaş üstü bir erkeği bir genç erkekle eşcinsel ilişkiye sokuyor ve dünyanın en pislik eylemini en yüce işmişçesine süsleyerek sunuyordu.

Bu başımıza gelen ne büyük felakettir! Şeytan yeryüzünü bu kadar mı ele geçirdi? O sıradaki yüzlerce kız ve erkek bu sahneleri okuyacak mı? Şuuraltında nasıl bir program oluşacak? Bu korkunç tasavvuru okuyan ruhları nasıl da karanlığa gömecek? Bu millete bu dehşetli ihanet neden yapılır? Kaderin sahibinin böylesine pis işlere kitlesel olarak bulaşmış milletleri mahvettiğini ne çabuk unuttuk?

İşte Lut kavminin yok edilişi! İşte Nuh peygambere isyan edenlerin boğulup gidişi! Uzak geçmişten çekinmeyenler yakınlara baksınlar. Bir tsunaminin Japonların gece hayatını nasıl bir anda yok ettiğine baksınlar. Yüz milyona yakın insanı öldüren birinci ve ikinci dünya savaşlarına insanlığın neden fetva verdirdiğini düşünsünler.

Yeni bir büyük tokat dalgası yola çıktı, geliyor! Sadece ahıretlerimiz değil, dünya hayatımız da tehlikeye sürükleniyor! Beraberinde açlık ve ölüm taşıyan o büyük dalgaya kapılmaktan kurtulmanın tek yolu Yunus (as) Peygamberin milletinin yaptığı gibi tövbe edip Allah’a dönmektir. İlahi ahlaka tutunmaktır.

Dr. Muhammed Bozdağ
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder