12 Mart 2014 Çarşamba

İclal Aydın Çizik CD

İclal Aydın Çizik CD

 
23 Haziran 2011, 19:10
 
 Dün gece arkadaşımla sevdiğimiz bir müzisyenin CD'sini dinliyorduk. CD bir yerde... takıldı. Ah bu da bozukmuş diye söylendi arkadaşım. Kaldır at dedi. Dur yahu, dedim. Belki üzerinde bir toz, çizik mizik vardır.

Hakikaten CD'nin üzerinde bir parmak izi vardı ve o yüzden takılıyordu. Bir güzel sildik ve tekrar CD çalara koyduk. Müzik kesintisiz akıp giderken, işte ilişkiler de böyle dedim arkadaşıma.

Ufacık bir takılmada, aksamada, bu da bozuk diye kaldırıp bir kenara koyuyor ve kusursuz yeni bir tanesini aramaya başlıyoruz.

Oysa biraz özen gösterip, bir tozunu alsak belki hiçbir sorun kalmayacak.


Dün gece arkadaşımla sevdiğimiz bir müzisyenin CD'sini dinliyorduk. CD bir yerde... takıldı. Ah bu da bozukmuş diye söylendi arkadaşım. Kaldır at dedi. Dur yahu, dedim. Belki üzerinde bir toz, çizik mizik vardır. Hakikaten CD'nin üzerinde bir parmak izi vardı ve o yüzden takılıyordu. Bir güzel sildik ve tekrar CD çalara koyduk. Müzik kesintisiz akıp giderken, işte ilişkiler de böyle dedim arkadaşıma. Ufacık bir takılmada, aksamada, bu da bozuk diye kaldırıp bir kenara koyuyor ve kusursuz yeni bir tanesini aramaya başlıyoruz. Oysa biraz özen gösterip, bir tozunu alsak belki hiçbir sorun kalmayacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder